facebook logo
producent drzwi i okien z drewna
Elegancja i trwałość litego drewna

drzwi przesuwne chowane w ścianie
Kasety do drzwi chowanych w ścianie mogą rozwiązać wiele problemów z jakimi może spotkać się projektant, pracując nad nowym projektem lub dokonując adaptacji.
Pozwalają na racjonalne wykorzystanie przestrzeni, gdyż w pozycji otwartej są po prostu ukryte w ścianie i nie zajmują cennego miejsca. Inną istotną zaletą tego rozwiązania jest efektowny wygląd drzwi.
W systemie tym można wykonać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Drzwi dwuskrzydłowe mogą być wyposażone w system synchronizacji, pozwalający na jednoczesne otwieranie obu skrzydeł.
Kasetony istnieją w dwóch wersjach: do ścianki G-k oraz do ściany murowanej. Przystosowane są do zamocowania skrzydeł o szerokości 60, 70, 80, 90 lub 100 cm. Kasety Eclisse są systemem uniwersalnym, przeznaczonym do ścianek o grubości 10 lub 12,5 cm.
Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest zbyt mało miejsca na tradycyjne otwieranie drzwi oraz na przykład jako drzwi salonowe.

Więcej informacji o systemie drzwi przesuwnych na stronie www.eclisse.pl lub w plikach do pobrania:
drzwi łamane

Pozwalają rozwiązać problem braku miejsca na otwarcie drzwi. Drzwi łamane wyposażone są w specjalne okucie, które umożliwia złożenie skrzydeł w pozycji, w której zajmują one niewiele miejsca. Skrzydła po złożeniu zajmują tylko 9 cm przejścia i wystają poza ościeżnicę o maksymalnie 20 cm.

drzwi przesuwne system naścienny
Stosowane w miejscach ,gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety do drzwi przesuwnych chowanych w ścianie. Mogą być wykonane w dwóch wersjach:
  • skrzydło wraz z szyną górną oraz maskownicą szyny
  • skrzydło wraz z szyną górną , maskownicą szyny oraz wykończeniem otworu ( ościeżnicą). Drzwi w tej wersji mogą mieć zamontowany zamek na klucz lub pokrętło WC.