facebook logo
producent drzwi i okien z drewna
Elegancja i trwałość litego drewna

Drzwi rustykalne


Nowością w ofercie naszej firmy są drzwi o rustykalnych wzorach i nietypowych wykończeniach powierzchni.W drzwiach wewnętrznych możliwe jest uszlachetnianie powierzchni drewna poprzez jego szczotkowanie lub struganie, pozostawiające ślady ręcznej obróbki.Do wyboru są również wzory kasetonów drzwiowych z motywami wklęsłymi lub wypukłymi typu romby, serca, ozdobne narożniki. Wykończenie powierzchni lakierami matowymi, woskami lub olejami pozwala na uzyskanie efektu starego drewna.

Przykład 1
Przykład 2
Przykład 3
Przykład 4
Przykład 5
Przykład 6
Przykład 7
Przykład 8
Przykład 9

Elementy ozdobne w drzwiach


Bardzo ciekawe efekty można uzyskać w drzwiach zarówno wejściowych jak i wewnętrznych dzięki zastosowaniu elementów z innych materiałów jak szkło, kamień, ceramika. Połączenie drewna ze szklaną mozaika czy z kamiennymi płytkami sprawia,że drzwi są niebanalne i przyciągają uwagę dzięki interesującym detalom. Możemy również zastosować uszlachetnianie powierzchni drzwi poprzez szczotkowanie lub ręczne struganie, które w połączeniu z matowym lakierowaniem lub olejowaniem daje niepowtarzalny urok "starego drewna".

Przykład 1
Przykład 2
Przykład 3
Przykład 4
Przykład 5
Przykład 6
Przykład 7

A może by tak trochę koloru?


Jeśli opatrzyły wam się stereotypowe okna w kolorze złotego dębu, to proponujemy okna oraz drzwi lakierowane na dowolny kolor (łącznie z profilami aluminiowymi), w wykończeniu zarówno kryjącym jak i transparentnym. Powierzchnia okna też nie musi być gładka, lecz może być wykończona poprzez szczotkowanie lub szczotkowanie i płomieniowanie. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, wystarczy tylko trochę wyobraźni.

Przykład 1
Przykład 2
Przykład 3
Przykład 4


Przykład 5
Przykład 6
Przykład 7